Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladový manipulant s VZV

referenční číslo: 54792 | aktuálnost: 16.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti ze skladu a s obsluhou VZV? Máme práci právě pro Vás.
Obsluha VZV Manipulace s balíky Obsluha paletových vozíků Práce se scannerem Spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme

Zkušenosti z obdobné pozice Platný průkaz na VZV Ochota pracovat na směny ( Ranní: 2:00 - 10:15, Odpolední: 11:00 - 19:15 ) Spolehlivost a pracovitost

Nabízíme

Práce na HPP Mzda od 28 000,- Příspěvek na stravování Týden dovolené navíc Možnost převést do kmene společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Michaela Pavlíčková
+420 703 865 349