Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník/zástupce vedoucího skladu | 1 směna

referenční číslo: 7-21-396585 | aktuálnost: 22.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro výrobní firmu v Táboře hledáme SKLADNÍKA, který zároveň zastane funkci ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SKLADU.

Pokud máte již zkušenosti ze skladu, láká Vás práce na 1 směnu a umíte obsluhovat VZV i PC, pošlete nám svůj životopis!

Na této pozici Vás bude čekat:
- příprava a výdej zboží ze skladu+ naskladnění zboží
- komunikace s vedoucím skladu a s ostatními odděleními firmy
- práce na PC (každý den práce v interním systému - doučíme)
- práce s VZV
- dohled nad pořádkem na pracovišti

Požadujeme

- Zkušenosti s prací ve skladu
- Nutnost mít zkušenost s obsluhou VZV
- Znalost práce na PC (práce v interním systému)
- Manuální zručnost
- Flexibilita, pracovitost

Nabízíme

příspěvek na dopravu
5 týdnů dovolené
závodní stravování

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Tábor, Tábor,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné