Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník - volné víkendy, nástup ihned #BP0eW

referenční číslo: 6642176917e55f340aa6063b | aktuálnost: 01.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro silnou mezinárodní společnost hledáme šikovného pracovníka na pozici skladového manipulanta. Práce není nikterak náročná, nepotřebujete žádné speciální vzdělání. Rádi Vás zaučíme. Nabízíme dobrou a stabilní práci. Nejedná se agenturní zaměstnávání, jde o nástup přímo do kmene společnosti. Váš životopis nám pošlete ještě dnes!
Náplň práce:
- manipulace se zbožím
- VZV
- organizace nakládky, vykládky

Požadujeme

- ochota pracovat na směny
- zkušenost s VZV

Nabízíme

- prémie, bonusy
- příplatky za směny
- příspěvek na dopravu
- volné víkendy
- po půl roce možnost smlouvy na dobu neurčitou
- příjemná atmosféra
- čisté pracovní prostředí
- dobrá dostupnost z Plzně

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní