Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník ve skvělém týmu!

referenční číslo: 53162 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš stabilní práci v přátelském kolektivu? Bydlíš poblíž Hostivic či Ti nevadí dojíždění? Pošli nám svůj životopis a my vše vyřídíme!
pickování zboží vykládka a nakládka autodílů obsluha VZV (retrak) práce ve vytápěném a čistém skladu s fajn partou lidí

Požadujeme

zkušenosti ze skladu podmínkou zkušenosti na VZV výhodou spolehlivost, loajalita ochota pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6-14 hod, odpolední 14-22 hod, noční 22-6 hod)

Nabízíme

spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti mzda: až 33 000 Kč / měsíc stravenkový paušál příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době dotovaná Multisport karta 25 dní dovolené lokalita: Hostivice
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 500 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika