Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník - Valašské Mežiříčí

referenční číslo: 54633 | aktuálnost: 02.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

manipulace se zbožím za pomoci VZV příjem materiálu dle dodacího listu nakládka a vykládka kamionů expedice hotových výrobků a obalového materiálu

Požadujeme

oprávnění VZV podmínkou fyzická zdatnost zkušenost na obdobné pozici výhodou základní znalost PC - Microsoft Excel ochota pracovat ve směnném provoze

Nabízíme

zázemí silné výrobní společnosti 13. mzda, odměny stravenkový paušál příspěvek na dopravu do práce příspěvek na penzijní pojištění 5 týdenní dovolená věrnostní odměna náborový příspěvek 10 000 Kč Flexipass v hodnotě 2 000 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika