Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník v Olomouci - 28.000 až 35.000 Kč

referenční číslo: 45178 | aktuálnost: 31.05.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s prací skladníka, nebo se rádi naučíte něco nového? Hledáme kolegy na pozici – SKLADNÍK/EXPEDIENT
Vyskladňování materiálu na určené místo Práce s dodacím listem Výdej materiálu ze skladu do dílny Práce podle pracovních postupů

Požadujeme

Zkušenosti s obsluhu vysokozdvižného vozíku Praxe ze skladu Zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

Práce na HPP Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti Výhodná lokalita přímo v Olomouci s dostupností MHD Nástup ihned Nástupní mzda – 167 až 200 Kč/hod + 15% měsíční prémie + kvartální prémie až 5000 Kč 3 směnný provoz - ranní, odpolední (příplatek 10Kč/hod.), noční (příplatek 23Kč/hod.)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba