Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník v Kopřivnici s výdělkem až 31 000 Kč za měsíc

referenční číslo: 54572 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost v automotive nabízí úžasnou příležitost v oblasti logistiky a skladování. Přidejte se k týmu a staňte se součástí našeho úspěchu!
Příjem materiálu, manipulace s materiálem a expedice výrobků Plynulé zásobování a odvoz materiálu od výrobních linek Nakládka a vykládka nákladních vozů Práce v systému SAP Práce se čtečkami a s čárovými kódy

Požadujeme

Prokazatelné zkušenosti na pozici Průkaz obsluhy VZV a ŘP. skupiny B Uživatelská znalost práce na počítači (MS Office) Práce ve třísměnném provozu (noční směna začíná v neděli večer) Flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup

Nabízíme

13 a 14 plat Mimořádný bonus k výplatě 1200 Kč Odměny za splnění cílů až 2100 Kč Až 4000 Kč navíc s průkazem VZV Stravenkový paušál v hodnotě 82,60 Kč/den 20 dnů dovolené Příspěvek na dopravu Práce v moderním a přátelském prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl