Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník/skladnice - 1 směna, vhodné i pro ženy!

referenční číslo: 53203 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovného a spolehlivého skladníka/skladnici - pokud máte už nějakou tu zkušenost se skladovou evidencí a nezaleknete se základní práce na počítači, přihlaste se nám! Práce je nenáročná, bez zvedání těžkých břemen, vhodná i pro ženy. Náplň práce: péče o skladovací prostory vychystávání dílů a materiálu pro výrobu vedení skladové evidence v interním programu

Požadujeme

vzdělání nerozhoduje praxe na podobné pozici základní práce na PC (schopnost naučit se skladový program) pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

stabilní práci se zaškolením dotované stravování přímo v zaměstnání zdravotní volno navíc příspěvek na penzijko a další benefity... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba