Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník s VZV - Úžice

referenční číslo: 53295 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zavedené firmy, která cílí svůj zájem na udržitelnou budoucnost, elektromobilitu a s tím spojené produkty hledáme skladníka s VZV.
aktivní řízení VZV - vykládka a nakládka zboží vyhledávání a přemisťování zboží dle potřeb výroby a logistiky umisťování a zastohování palet identifikace zboží a hlášení jeho poškození převzetí a kontrola dokumentů podílení se na optimalizaci procesu

Požadujeme

zkušenosti s řízením VZV manuální zručnost fyzická zdatnost

Nabízíme

Mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a dovednostem. Bonusy a prémie. Příspěvek na stravování ve výši 60 Kč/den. Příspěvek na dojíždění Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou. 25 dnů dovolené. Možnost osobního růstu a seberealizace. Možnost účastnit se nového projektu. 13. plat
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika