Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník s VZV - retrack výhodou - bez nočních směn

referenční číslo: 54228 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné pracovníky do dvousměnného provozu v Hradci Králové.
manipulace s materiálem dle platných instruktážních listů přesun a ukládání materiálů do stanovených zón pro ně určené odpovědnost za pořádek na svěřeném úseku práce se čtečkou, skladovými místy obsluha VZV/retraku

Požadujeme

Dobrý zdravotní stav zkušenosti s VZV či na retraku - VELKOU VÝHODOU Manuální zručnost Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti Nadstandartní příplatky za přesčasy, práci v noci, o víkendech a ve svátky Stravenkový paušál 80 Kč/den 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní připojištění Nástup možný ihned/dle dohody 13., 14. plat odměny za výročí ve firmě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Michaela Lýdie Rozínková
+420 731 442 031