Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník s přesahem do nákupu (33 - 38 000 Kč)

referenční číslo: 56516 | aktuálnost: 05.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Rozšiřujeme tým o znalce, který má zkušenosti z oblasti nákupu a skladu. Domluvíte se Anglickým jazykem a přejete si pracovat v dynamické společnosti? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis!

Náplň práce

  • Zjištění potřeb oddělení údržby, abyste zajistili potřebné náhradní díly
  • Plánování expedic do světa nákupů s cílem získat nejcennější materiály
  • Monitorování stavu zásob, aby naše díly nikdy nebyly vyčerpány.
  • Koordinace s dopravci a komunikace s obchodními partnery, abyste zajistili bezpečný příjezd a obchodování s naším materiálem
  • Vyhledávání a ochrana drobných režijních materiálů, které jsou klíčové pro údržbu
  • Udržování skladu náhradních dílů a zajištění, že materiál bude vždy na místě dostatek

Požadujeme

  • SŠ technického směru
  • Zkušenosti ze skladu a nákupem
  • Znalost Anglického jazyku na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Odměny/Prémie, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Benefitní karta, pro Váš aktivní životní styl
  • Kvartální odměny
  • Stravenky, abyste byli stále plní sil
  • Firemní akce, protože se velmi rádi stmelujeme
  • Dárkové balíčky
  • Místo výkonu práce: Brno - město

Mzda: 33 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup