Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník s praxí na VZV - příspěvek na ubytování

referenční číslo: 54469 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme schopného skladníka se zkušenostmi na VZV na svoz odpadu v rámci výrobní haly. Nabízíme slušné finanční ohodnocení, bonusy, příspěvek na dopravu a ubytování.
Práce pouze na ranní směnu 7-15 Svoz a třídění odpadu z výrobní linky Pohyb na VZV po hale Udržování pořádku v hale a jejím okolí

Požadujeme

Nutná praxe na VZV, oprávnění jsme schopni vyřídit Spolehlivost, pravidelná docházka

Nabízíme

Fixní složku mzdy + bonus 4.000 kč za pravidelnou docházku a výkon Navýšení mzdy po zaučení Příplatky a odměny za přesčas Závodní stravování za výhodnou cenu Příspěvek až 1.000 kč na dopravu Příspěvek až 5.000 kč na bydlení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika