Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník/ Řidič VZV, nástup přímo do kmene

referenční číslo: 54305 | aktuálnost: 18.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme nové kolegy na pozici Skladník/ Řidič VZV. Nástup přímo do kmene společnosti!
Příjem materiálu, manipulace s materiálem a expedice výrobků Plynulé zásobování a odvoz materiálu od výrobních linek Nakládka a vykládka nákladních vozů Práce v systému SAP Práce se čtečkami a s čárovými kódy

Požadujeme

Prokazatelné zkušenosti na pozici Průkaz obsluhy VZV a ŘP skupiny B Uživatelská znalost práce na počítači (MS Office) Práce ve třísměnném provozu Flexibilita, pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup

Nabízíme

Finanční hodnocení dle zkušeností Měsíční odměny ke mzdě 13. plat vyplácený v zimě a létě Dle odpracovaných let navyšování dovolené Stravenkový paušál Po odpracovaném půl roce příspěvěk na penzijní a životní pojištění Nástup přímo do kmene společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika