Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník/ Řidič VZV, náborový bonus 30000 Kč

referenční číslo: 52578 | aktuálnost: 29.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zavedené firmy v Karviné hledáme nové kolegy na pozici Skladník/ řidič VZV. Tato nabídka práce je do menší firmy, kde vládne rodinná atmosféra, proto neváhej a přidej se k nám. Nabízíme náborový bonus! Možnost týdenních záloh.
Manipulace s materiálem ve vnitřních i venkovních prostorech Vychystávání materiálu pro různé oddělení Práce s ručním a mechanizovaným nářadím Balení výrobků Vedení a vypisování požadované dokumentace Provádění inventur Obsluha jeřábu

Požadujeme

Vyučení v technickém oboru – případně praxe Platný VZV průkaz podmínkou Jeřábnický průkaz sk. O výhodou, případně doděláme Fyzická zdatnost se vám bude hodit Ochota pracovat ve 3směnném režimu směn (R-O-N)

Nabízíme

Měsíční mzdu od 27000 Kč Docházkový bonus až 4400 Kč/ měsíc Výkonnostní bonus do výše až 10 % z průměru Stravenky ve výši 145 Kč/ směna 5 týdnů dovolené Náborový bonus do výše až 30000 Kč/ dle pozice Možný převod do kmene Týdenní zálohy při plné docházce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika