Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník pro paleťák a retrak

referenční číslo: 53121 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme pracovité, manuálně zručné, zodpovědné skladníky s logickým myšlením, v lokalitě Modřice.
Práce s uskladněným materiál výdej dle výdejního listu vychystávat materiál pro výrobu. zaskladňovat materiál rozvážet do výroby pomocí paleťáku a retraku. pravidelné inventarizace. příprava materiál na paletu oprávnění na VZV si u nás doděláte plně zaučíme

Požadujeme

Znalost práce na PC. Pracovitost, zodpovědnost Dlouhodobou spolupráci Logické myšlení Ochotu učit se novým věcem Pracovat a řídit VZV Práce je vhodná pro muže i ženy.

Nabízíme

Pracovní doba 3 dny v týdnu 12ti hodinové směny (můžeš si vybrat NE-UT nebo ST-PA + 1 pracovní sobota v měsíci) Měsíční bonus Nadstandardně hrazené přesčasy Půlroční a roční bonusy Čisté pracovní prostředí Závodní kantýna na pracovišti (snídaně, obědy) Příspěvek na stravování v rámci firemní kantýny Elektronické stravenky Dovolená 4 týdny, po zkušební době další 1 týden volna Příspěvek na penzijní připojištění Káva na pracovišti zdarma (různá variace nápojů) Vzdělání a rozvoj zaměstnance (školení v rámci pracovní doby) Cafeteria systém Doprava do Modřic z Úzké a Ústředního hřbitova zdarma
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba