Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník - práce červen-září, možnost dlouhodobé spolupráce

referenční číslo: 53985 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti ze skladu? Hledáte krátkodobou práci (na hlavní pracovní poměr) na červen - září? V případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení pracovního poměru. Zajímá Vás více?
práce ve skladu dle zadání a aktuální potřeby skladu pravidelné zavážení linky, práce se skenerem práce s manipulační technikou (VZV) kontrola stavu materiálu ve skladu spolupráce s kolegy v týmu

Požadujeme

zkušenosti ze skladu NUTNOSTÍ ochota pracovat ve 3 směnném režimu (ranní, odpolední, noční) ochota pracovat na tomto projektu 3 měsíce (červen - září), v případě spokojenosti možnost prodloužení spolehlivost, dochvilnost fyzická zdatnost - vhodné pouze pro MUŽE (těžký materiál a díly) schopnost pracovat v týmu i samostatně v případě spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce

Nabízíme

nástupní mzdu 157 Kč/hod. variabilní složka mzdy 10 % z hodinové sazby příplatek za odpolední směnu 7 Kč/hod. příplatek za noční směnu 10 % příspěvek na stravování v jídelně příspěvek na dopravu bonus za docházku
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika