Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník / operátor – Velká Bíteš

referenční číslo: 52848 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pomáháme našim zákazníků vytvořit zdravější a bezpečnější svět poskytováním inovativních produktů a služeb v oblasti zdravotní péče, biologických věd a stomatologie. Přidejte se k nám.
Práce s vysokozdvižným vozíkem a paletovým vozíkem (vykládka/nakládka kamionů) Přesun palet do sterilizačních zařízení a skladu Budeš důležitou součástí úspěšného sterilizačního procesu

Požadujeme

Alespoň částečnou zkušenost s prací ve skladu Zkušenost s ovládáním VZV Zkušenost ve výrobě Základní znalost práce na PC Chuť pracovat v týmu Zodpovědnost

Nabízíme

Smlouva na hlavní pracovní poměr Mzda 33 000 Kč + příplatek za víkend Každoroční zvýšení mzdy Bonusy, prémie Dovolená navíc Přátelské prostředí a skvělý tým Možnost postupu a růstu ve firmě Dvousměnný provoz (ranní a odpolední směna)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba