Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník/nice - expedice zboží / pouze noční směny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29360600783 | aktuálnost: 29.05.2024

Vodňanská drůbež, a.s.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: manipulace se zbožím - příprava zboží pro rozvoz
POŽADUJEME:
- výpis z rejstříku trestů
- zodpovědnost, komunikativnost
Práce vhodná pro muže i ženy, POUZE NOČNÍ SMĚNY.
Nástup možný ihned při splnění podmínek k nástupu.
PRACOVNÍ DOBA: pouze od 21:30 do 6:00.
NABÍZÍME:
- dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- požitky na základě zaměstnaneckého fondu
- zvýhodněné volnočasové aktivity
- další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně
Dobroucká Irena, tel.: 464 646 117, e-mail: irena.dobroucka@voddrubez.cz

Směnný provoz: Noční provoz

Mzda: 27 200 - 30 200 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 135, Skořenice, 56501

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy