Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník na 2 směny (až 35 tisíc)

referenční číslo: 43714 | aktuálnost: 21.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do naší moderní strojírenské výroby na okraji Olomouce hledáme kolegu, který by nám pomohl ve skladu. Máte praxi s VZV a nevadí vám pracovat na dvě směny? Máme pro vás velmi dobře zaplacenou práci v čistém moderním prostředí. Pošlete nám životopis, abychom se mohli pobavit o detailech.
Práce s VZV Vychystávání materiálu pro výrobu

Požadujeme

Praxe ve skladu Zkušenosti s VZV (stačí bez průkazu) 2 směny Podmínkou je také zaslání aktuálního životopisu.

Nabízíme

Mzda až 35 tisíc Náborový příspěvek 5 týdnů dovolené Stravenky Příspěvky na oběd Příspěvek na dopravu pro zaměstnance s delším dojezdem Čisté a moderní pracoviště
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl