Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník, mzda až 28 000 Kč, práce na 3 směny a svoz zdarma| Blatná

referenční číslo: 42930 | aktuálnost: 24.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nové zaměstnance na pozici skladníka. Zkušenosti se skladovým systémem, PC, skenerem a s vysokozdvižným vozíkem jsou vítány.
zadávání a aktualizace zásob ve skladovém systému, příprava materiálu a jeho evidence v systému, obsluha vysokozdvižného vozíku, zásobování výroby, práce ve 3 směnném provozu,

Požadujeme

schopnost práce s PC a skenerem, snaha, svědomitost a pečlivost,  možnost pracovat ve vícesměnném provozu, průkaz na VZV výhodou,

Nabízíme

základní mzdu od 24 000 Kč,  týden dovolené navíc,  13. mzdu, smlouvu na dobu neurčitou, každoroční navyšování mezd, stravování za 26 Kč, zajištěné svozy: Svéradice, Nepomuk, Písek, Strakonice, Horažďovice a další.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika