Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Skladník / Manipulant ve výrobě - zkušenosti s VZV

referenční číslo: 48470 | aktuálnost: 16.10.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Skladník / Manipulant ve výrobě - zkušenosti s VZV

Náplň práce

Hledáme zodpovědné kandidáty do skladu - místa máme pro Manipulanty a Skladníky. Vaše bydliště pro dobrou dostupnost - ideálně okolí Valašského Meziříčí. Máme 3 směny, od nového roku přecházíme na kratký / dl. týden nepřetržitého provozu.
Skladník manipuluje se skladovými položkami v rámci skladu, kontroluje dodací listy a pracuje se scannerem. Praxe s VZV, nebo retrakem podmínkou. Manipulant zaskladňuje a manipuluje s rozpracovanou výrobou i hotovými výrobky, praxe ve skladu nutná, včetně oprávnění na VZV výhodou.

Požadujeme

SOU s vyučením. Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti. Znalost systému SAP výhodou. Oprávnění na řízení VZV (u manipulanta VZV výhodou), oceníme zkušenost s retrakem. Ochota pracovat ve směnném provozu / RON, nepřetržitý provoz.

Nabízíme

Bonusy. Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem. Věrnostní odměny. Dovolená 5 týdnů.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda: 23 500 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek