Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník/logistik – ranní směny

referenční číslo: 54007 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodní společnosti, která má výsadní postavení na trhu spojovací techniky, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici skladníka/logistika. Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s prací ve skladu a nebojí se samostatné práce – v tomto případě převezmete zodpovědnost za menší sklad v Brně ve Slatině a postaráte se o kompletní chod tohoto skladu. Samostatná práce je to z toho důvodu, že vás ve skladu víc nebude.
Naskladňování/vyskladňování zboží Inventury Balení a příprava zboží k přepravě Objednávání a organizace přepravy zboží Příležitostná expresní přeprava v rámci ČR a SK Údržba vybavení skladu Administrativa

Požadujeme

Máte praxi na obdobné práci ve skladu Jste aktivním řidičem skupiny B Výhodou je průkaz na VZV Hledáme fyzickou zdatnost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem a schopnost řešit případné problémy

Nabízíme

Zajímavé fixní ohodnocení Roční bonus Ranní směny (flexibilní začátek mezi 6:00-9:00) Nastoupit můžete ihned, ale rádi si na Vás počkáme 5 týdnů dovolené 2x sick days za půl roku Příspěvek na stravné Příspěvek na vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika