Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník - jednosměnný provoz (27 - 30.000 Kč + bonusy)

referenční číslo: 44303 | aktuálnost: 30.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat pro úspěšnou společnost se stabilním zázemím?
Máte praxi ze skladu a uvažujete nyní o profesní změně?
Jste zodpovědný a pracovitý člověk?

Tak se chopte této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis! Hledá se nový parťák do přátelského kolektivu na pozici:

SKLADNÍK - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ (27 - 30.000 Kč + bonusy)

Náplň práce

  • Naskladňování a vyskladňování produktů
  • Expedice výrobků
  • Práce s vysokozdvižným vozíkem
  • Práce s interním informačním systémem
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Další úkoly zadané nadřízenými pracovníky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxi na pozici skladník + fyzická zdatnost podmínkou!
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Průkaz VZV
  • Samostatný a zodpovědný přístup
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v zavedené obchodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Volné víkendy, pracovní doba na jednu směnu
  • Stravenky
  • Přátelský kolektiv
  • Práce v čistém prostředí
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika