Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník/-ice, manipulant/-ka, pracovník/-ice Warehouse Management

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26323620702 | aktuálnost: 27.04.2024

MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Upřesňující informace

Popis pozice: Sledování zakázek ve výrobě, příprava materiálu pro jednotlivé výrobní zakázky, práce s PC v systému SAP, komunikace s výrobou, řešení nesrovnalostí v dodaných dílech, evidence skladových zásob, příprava materiálu k expedici, kontrola skladových položek.
Práce s VZV - převozy materiálu mezi halami, vykládky a nakládky kamionů, svoz zbývajícího materiálu z výroby
Požadavky: početní gramotnost, pečlivost, zodpovědný přístup ke svěřené práci, schopnost práce na PC, schopnost práce ve stoje a převážněv pohybu, schopnost práce ve směnném provozu, zkušenosti s VZVvelkou výhodou.
Nabízíme: letní a zimní prémie, až 5 týdnů dovolené + zdravotní volno. benefit program Cafeteria, odobrná a jazyková školení. příspěvek na soukromé penzijní připojištění, stravovací příspěvek, možnost firemní dopravy, firemní mobilní síť a mnoho dalších
Prvotní kontakt na zaměstnavatele:
- osobně: Po-Pá v 9:30 personální oddělení v Chotěšově
- telefonicky: +420 720 967 436 / +420 377 198 999

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince