Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník/ce, řidič VZV a dodávky do 3,5t - OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28271940780 | aktuálnost: 08.06.2024

Brand product s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Lutopecny
- Pracovní náplň: pravidelné vychystávání a rozvoz drogistického zboží v rámci ČR
- Požadavky: min. 1 rok praxe na stejné pozici, ŘP na VZV, ŘP B, časová flexibilita, loajalita, svědomitě a zodpovědně vykonávat svěřené úkoly, prozákaznický přístup, dochvilnost
- zkrácený úvazek 20 hod./týden, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Benefity: penzijní připojištění
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@brandproduct.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 159, Lutopecny,

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený