Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník/ce bez nočních v čisté moderní hale, bonusy #VqkJf

referenční číslo: 65e19058d2e3b0da9feccd21 | aktuálnost: 31.03.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte už zkušenosti ve skladu a chcete pracovat v moderní, nové čisté hale bez nočních směn se super šéfy a kolegy? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu, hledáme kolegy na obsluhu VZV (retraku), ale i na výpomoc do skladu!
Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání.
Náplň práce:
- zaskladňování, vyskladňování, balení, expedice materiálu a náhr. dílů
- Práce s vysokozdvižným vozíkem (dle pozice)
- Práce se systémem SAP (zaučíme)

Požadujeme

- zkušenosti ve skladu
- ochotu pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) bez nočních

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- dotované stravování ve firemní kantýně
- káva, čaj a soft drinks zdarma
- občerstvení na pracovišti
- fruit days
- firemní akce
- příspěvek na Multisport kartu nebo FlexiPass
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1000 Kč měsíčně
- možnost profesního vzdělávání
- parkování před firmou
- skvělá dostupnost MHD
- moderní a čisté pracovní prostředí

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní