Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník/ce

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29288220741 | aktuálnost: 16.05.2024

CIMBRIA HMD, s.r.o.

Skladník/ce

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: manipulace s VZV a Retraky
DALŠÍ POŽADAVKY: zkušenost se skladovými prostory, spolehlivou a odpovědnou pracovní kázeň, zkušenosti se SAP systémem
NABÍZÍME: 13. mzda, 30.000,- Kč náborový příspěvek, 3 dny SICK DAYS, nadstandartní příplatky za práci přesčas/víkendu, čisté prostředí, osobní ochranné pracovní prostředky dle vlastního výběru, zaměstnanecké bonusy: závodní stravování, příspěvek na penz. připojištění, 25 dní dovolené, vzdělávání zaměstnanců - rozšíření kvalifikace atd.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 24 000 - 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Svitavská 1224, Litomyšl, 57001

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy