Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník až 34 000 Kč / měsíc

referenční číslo: 53125 | aktuálnost: 19.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci? Bydlíte poblíž Kladna a máte zkušenosti s obsluhou VZV a retraku? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. Zašlete nám svůj životopis a my vše domluvíme.
manipulace se zbožím – příjem a výdej - nakládka obsluha skladového terminálu příprava zboží podle objednávek, kompletace palet ztížené pracovní podmínky – zátěž chladem (mrazírenský sklad)

Požadujeme

ÚSO/ SO vzdělání praxe ve skladu a průkaz řidiče VZV ŘP sk. B výhodou uživatelskou znalost práce na PC bezúhonnost, dobrý zdravotní stav ochota práce v třísměnném provozu na 8h směny PO – PÁ (ranní, odpolední, noční)

Nabízíme

nástup IHNED nebo dohodou na hlavní pracovní poměr mzda: 34 000 Kč / měsíc (včetně příplatků za ztížené pracovní podmínky a směnnost) po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito stravenkový paušál 99,60 Kč / den 22 dní dovolené + 3 dny indispozičního volna příspěvek na penzijní spoření lokalita: Kladno
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika