Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník 1 směna

referenční číslo: 42603 | aktuálnost: 10.05.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost s letitou tradicí a férovým přístupem k zaměstnancům hledáme Skladového operátora/rku na 1 směnu. Místo výkonu práce: Nový Bydžov
zavážení materiálu ve správných dávkách, na správné místo a ve správný čas – zásobování výroby příprava výrobků na expedici ke klientovi starost o zásoby – mít přehled o jejich stavu skládání materiálu z vozidel – příjem materiálu, práce se čtečkou a na pc nakládka výrobků na vozidla pomocí, ještěrky a vysokozdvihu pracovní doba: 5:00-13:30 hodin

Požadujeme

zkušenosti s manipulací VZV manuální zručnost, pečlivost chcete dělat v přátelském kolektivu, který si umí vyjít vstříc

Nabízíme

5 týdnů dovolené 3 sick-days stravenkový paušál-80 Kč na den závodní stravování příspěvek na sport/kulturu/volný čas přátelské pracovní prostředí férové finanční ohodnocení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 34 500 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba