Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladníci/logistici

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29095020797 | aktuálnost: 04.05.2024

B.PRO CZ s.r.o.

Upřesňující informace

z:22/3/2024 a:26/4/2024
Náplň práce:
- vychystání materiálu pro výrobu
- doplňování kanbanového skladu
- organizace a evidence materiálového a výrobkového toku ve skladu: příjem, skladování, výdej.
Požadujeme:
- platný průkaz VZV a zkušenosti s řízením VZV
- ŘP skupiny B
- znalost práce na PC, SAP výhodou.
Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti s 30letou tradicí na českém trhu
- moderní, příjemné a čisté pracovní prostředí s přátelským kolektivem
- 5 týdnů dovolené
- stravenky, 13.plat, multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný tarif u O2)
příplatky za odpolední směny.
Kontakt telefonicky, emailem.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) VZVPHP_EOL

Mzda: 26 000 - 29 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Příborská 258, Frýdek-Místek, 73942

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy