Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladníci - expedice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29200880777 | aktuálnost: 30.04.2024

LIPOELASTIC a.s.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: Manipulace s balíky, vážení, balení, příprava k expedici a předání přepravním společnostem. Přijímání a vychystávání obalového a dalšího materiálu pro potřeby výstupní kontroly, marketingového oddělení a expedičního skladu.
POŽADUJEME: Fyzickou zdatnost a manuální zručnost, spolehlivost, odpovědnost, orientace ve skladovém hospodářství, uživatelská znalost práce na PC, angličtina výhodou, oprávnění VZV výhodou, řidičský průkaz skupiny B. Práce je fyzicky náročná s svou náplní vhodná spíše pro muže.
NABÍZÍME: prémie, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, karierní růst.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu: kariera@lipoelastic.com.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vrbenská 887, Valašské Meziříčí, 75701

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity