Typ nabídky

Minimální mzda

Síťový technik junior | 30 000 - 35 000 Kč

referenční číslo: 7-15-396801 | aktuálnost: 07.08.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

ABSOLVENTI A JUNIOŘI VE SVĚTĚ IT, MÁME PRO VÁS ZAJÍMAVOU NABÍDKU!

Hledáme člověka na pozici JUNIOR SÍŤOVÝ TECHNIK. Máte drobné zkušenosti a hodláte na nich rozjet vaši kariéru? Pak by vás právě tahle pozice mohla zajímat.

Co by vás konkrétně čekalo jako náplň práce?
- Správa síťové infrastruktury (routery, switche, firewally, kabelové rozvody)
- Analýzy a řešení problémů, událostí a incidentů
- Správa podpůrných serverů v rámci oddělení
- Instalace zákaznických serverů
- Správa oznámení třetích stran a komunikace s nimi (CSIRT)

Požadujeme

- SOU/SŠ vzdělání
- Power-user znalost práce s PC
- Základní znalost síťových technologií a protokolů (TCP/IP)

Výhodou:
- Zkušenost s Linux
- Způsobilost v elektrotechnice (dříve vyhláška č. 50)
- ŘP sk. B

Nabízíme

- Týden dovolené navíc
- Placená pracovní pohotovost (po zapracování)
- Stravenková karta
- Sick days
- Vzdělávací kurzy (jazykové i odborné)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jihočeský kraj, Prachatice,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné