Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent/ka back office/Podpora obchodu

referenční číslo: 2000207525 | aktuálnost: 03.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho zákazníka, společnost se sídlem v Německu, která se zabývá průmyslovým čištěním a ošetřováním povrchů a nabízí speciální čističe pro jakýkoli způsob čištění v různých průmyslových odvětvích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka back office/Podpora obchodu.

Náplň práce:

  • Obecná administrativa jako řízení provozu a logistiky (přebírání každodenní práce)
  • Úzká spolupráce a podpora managementu v německé mateřské společnosti
  • Zodpovědnost za sledování a řízení každodenních operací a logistických procesů (rozvozy řidičů, spedice, zasílání balíků)
  • Plánování trasy dodávek pro zajištění správného doručení zboží k zákazníkovi – komunikace s dispečerem a řidiči
  • Podpora účetnictví/celního, interního a externího prodeje
  • Dodržování předpisů BOZP
  • Správa dat v interním systému CRM

Co od Vás očekáváme:

  • Velmi dobrou znalost němčiny na komunikativní úrovni - komunikace s nadřízenými a kolegy v Německu
  • Zkušenosti s administrativou a schopnost být obchodním podpůrným týmem
  • Základní povědomí o účetnictví
  • Znalost balíku MS Office a schopnost práce s PC
  • Dobré organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat v týmu, zákaznicky orientovaný přístup
  • Spolehlivost a zodpovědný styl práce

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci ve stabilní společnosti s více než 50 letou tradicí
  • Spolupráci na HPP
  • Vynikající možnosti rozvoje a jistá práce v rodinné firmě orientované na budoucnost
  • Nejmodernější komunikační technologie
  • Velmi dobré průmyslové know-how z mnoha let mezinárodní činnosti
  • 25 dní dovolené
  • Další benefity na základě osobní domluvy
  • Nástup možný po domluvě
  • Místo výkonu práce: Velké Přítočno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Německý

Místo pracoviště: Velké Přítočno,

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, office manager, pracovník back office, obchodní asistent, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů