Typ nabídky

Minimální mzda

šikovný zámečník - montážník (28-33.000 Kč)

referenční číslo: 41023 | aktuálnost: 26.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete zajímavou práci ve stabilní společnosti? Máte znalosti stehování C02 či zkušenosti s jinými zámečnickými pracemi? Rozšiřujeme tým o novou posilu – přidejte se k nám!

Úspěšná výrobní společnost se sídlem nedaleko UH Hradiště přijme schopného kolegu/kolegyni na pozici

ŠIKOVNÝ ZÁMEČNÍK - MONTÁŽNÍK (28-33.000 Kč)

Náplň práce

  • příprava materiálu pro svářeče, obsluha vrtačky, ...
  • práce podle výkresu
  • montáž výrobku dle technické dokumentace
  • možnost vyjet zahraničí

Požadujeme

  • SOU
  • základní znalosti stehování CO2, případně jiné zámečnické práce
  • orientace v technickou dokumentaci
  • ochotu pracovat na 2 směny od pondělí do pátku (bez víkendů)

Nabízíme

  • mzdově ohodnocení dle zkušeností
  • možnost vyjet za hranice a dostat odměny v EUR
  • 20 dní placeného volna
  • stravné
  • zvýhodněné volání
  • parkování
  • Místo výkonu práce: 15 km od Uherského Brodu

Mzda: 28 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba