Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Šička, krejčová

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29206140796 | aktuálnost: 29.04.2024

CEDR Pardubice o.p.s.

Upřesňující informace

MÍSTO VHODNÉ PRO OZP s inval. 2. a 3. stupně
Místo výkonu práce: Kladno - Hlinsko
Požadavky:
střední odborné vzdělání s výučním listem
praxe v oboru
pečlivost, kreativita, samostatnost
zodpovědný přístup k práci

Náplň práce:
šití dekorativních předmětů, zakázek dle objednávek
opravy oděvů
střihačské práce
práce na šicích, průmyslových strojích a overlocku
žehlení

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Práce v malém kolektivu, prodloužení pracovní smlouvy

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Kladno 55, ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 9 450 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 55, Kladno, 53901

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený