Typ nabídky

Minimální mzda

Šič/ka - obsluha poloautomatického stroje - až 30.000 #dVGsk

referenční číslo: 6642085f17e55f340aa5c0ec | aktuálnost: 23.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáme zručného a pečlivého pracovníka/pracovnici na pozici ŠIČ/ŠIČKA, který/á bude zodpovědný/á za obsluhu poloautomatického šicího stroje. Jsme inovativní firma, která se specializuje na výrobu tepelných izolací a těsnění s vášní pro kvalitu a preciznost a rádi Vás přivítáme do našeho týmu!
Náplň práce:
- obsluha poloautomatického šicího stroje
- práce s různými materiály
Lokalita: Dolní Rychnov

Požadujeme

- Základní zkušenost s šicím strojem
- Pečlivost a preciznost

Nabízíme

- Základní mzdu 22 000 Kč - 30 000 Kč
- Stravenky v hodnotě 130 Kč - plně hrazené firmou
- Dvousměnný provoz
- Navýšení mzdy po zaučení
- 25 dní dovolené
- Zvýšený příplatek za noční směnu 20 %
- Příplatek za odpolední směnu 10 %
- Příjemné a klidné pracovní prostředí
- Parkování přímo u firmy

Mzda: 22 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní