Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik Zlín

referenční číslo: 53622 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro úspěšnou firmu, která vyvíjí a vyrábí špičkové turnikety a identifikační systémy, a dodává je do celého světa, hledáme Servisního technika.
Budete u nás působit jako technická podpora na telefonu a e-mailu pro naše české a slovenské zákazníky i partnery. Budete osobně jezdit za klienty a realizovat nové zakázky (HW i SW). Budete spolupracovat s dalšími odděleními ve firmě (zejména s vývojem), abyste jim mohli předávat zpětnou vazbu od zákazníků nebo reportovat chyby v HW i SW.

Požadujeme

SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na elektro, vyhláška 50/1978 Sb. §6. Kladný vztah k IT a zkušenost s MS Office. Zkušeností v oblasti přístupových systémů vítány. Jelikož budete dennodenně komunikovat s klienty, hodí se samostatnost, příjemné vystupování, komunikační a organizační schopnosti. Aktivní řidič.

Nabízíme

Mzdu podle vašich zkušeností. Práci, která dává smysl – naše turniketové systémy patří mezi světovou špičku. Fajn partu kolegů složenou z mladých nadšenců i zkušených matadorů, od kterých se máte co naučit. Pohodovou pracovní atmosféru. Pracovní doba u nás je flexibilní s možností občasné práce z domova. Jazykové kurzy angličtiny. Firemní akce v průběhu roku. Závodní dotované stravování – oběd za 22 Kč. 5 týdnů dovolené. Stabilní a jistou práci ve zlínské firmě, která funguje od roku 1993.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, IT - prodej a služby, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba