Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik výtahů

referenční číslo: 53490 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

V Česku působíme už skoro třicet let. Zajišťujeme jak nové instalace, tak servis a modernizaci výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků. Patříme k lídrům, a tak neustále přinášíme technické novinky a snažíme se pečovat o síť našich zákazníků. K tomu nám ale chybí šikovné ruce servisního technika, který by prováděl pravidelný servis a údržbu námi instalovaných výtahů v lokalitě jihomoravského kraje.
Provádění veškerých druhů oprav výtahů a eskalátorů včetně prevence, vstupních revizí a jiných servisních prací Dodržování stanovených termínů provádění jednotlivých činností Komunikace s provozovateli výtahů Drobná administrativa spojená s přípravou podkladů pro zpracování cenových nabídek na opravy

Požadujeme

Odborná způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb. (bývalá vyhl. 50/78 Sb.) §6 a vyšší Praxe v servisu elektrotechnického zařízení (opravy mechanických a elektro částí) ŘP sk. B Výhodou je osvědčení revizního technika (vyhrazená zdvihací zařízení).

Nabízíme

Měsíční bonusy Benefitní systém Cafetérie, kam vám ročně přispějeme přes 20 000 korun, se kterými můžete naložit, jak se vám zamane. Příspěvek na stravování a důchodové připojištění Týden dovolené navíc Sick days Firemní iPhone Služební auto i pro soukromé účely Navíc vás rádi odborně zaškolíme v této technické oblasti.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540