Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik vysokozdvyžných vozíků

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29229120775 | aktuálnost: 02.05.2024

MGM a.s.

Upřesňující informace

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Náplň práce: servisní práce na vysokozdvižných vozících v zázemí firmy a u zákazníků.
- Požadujeme: ÚSO/SPŠ technického směru, praxe alespoň v příbuzném oboru, řidičský průkaz sk. B, zodpovědnost, samostatnost, zručnost, komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem, výhodou svářečský průkaz
- Benefity: 5 dní zdravotního volna, dotované závodní stravování, služební telefon s tarifem, nástup možný ihned
- kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá, 6:00 - 14:30 hod. (pan Kubík, tel: 606 660 520) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kubik@mgm.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 170 - 200 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Tovární 1200/26, Holešov, 76901

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

MGM a.s.