Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik výjezdy / mechanik dílna, ranní směna, Brno

referenční číslo: 50269 | aktuálnost: 02.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Je pro Vás v pořádku lokalita Brno? Jste technický typ a láká Vás servisování a montáž produktů nebo pokud máte elektro zaměření baví Vás jezdit k zákazníkům? Čtěte dále.
provádění oprav, diagnostiky a poradenství v terénu denní vyjíždění do místa instalace zařízení komunikace se zákazníky v místě opravy, vypisování protokolů v případě větších zařízení společný výjezd s dalšími techniky  při práci na dílně není nutné elektro zaměření (ale je výhodou), práce je na dílně (bez výjezdů)

Požadujeme

ukončené středoškolské vzdělání - elektrikář mechanik (zručnost a schopnost základních mechanických oprav – výměny ložisek, rozebrání motorů, výměny ucpávek a dalších dílů..) samostatnost, svědomitost, zodpovědnost hledáme týmové hráče řidičský průkaz sk. B chuť učit se novým věcem

Nabízíme

práce v úspěšné firmě s dlouholetou tradicí pracovní smlouva na HPP  příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv příspěvek na stravování  roční prémie – dle zisků společnosti dovolenou 20 dní + 3 x ročně SICK DAY zaškolení v servisním středisku v Brně doškolení potřebné pro výkon práce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika