Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik SW (110-130.000kč+auto)

referenční číslo: 39636 | aktuálnost: 22.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v oblasti IT či ukončené IT vzdělání? Chcete pracovat pro moderní německou společnost a pracovat s high-tech stroji? Nevadí Vám trávit na cestách po Německu cca 80% pracovního týdne, ale víkendy chcete mít volné?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici:
SERVISNÍ TECHNIK SW (110-130.000Kč+AUTO)

Náplň práce

  • Zprovoznění vlastního softwaru společnosti jakož i obsluha a nastavení běžných databází (Microsoft, SQL, Oracle)
  • Technický support, školení
  • Řízení projektů

Požadujeme

  • Zkušenosti v IT NEBO absolvent v oboru IT
  • Praxi na obdobné pozici
  • Němčinu slovem i písmem, angličtinu na úrovni napsání mailu
  • Ochota cestovat (80 % na cestách po Německu, pondělí až pátek) - není nutné se stěhovat
  • Microsoft Server 2016 a 2019, virtuální stroj, zkušenosti se sítí, zkušenosti s databází, Oracle, programovací jazyky
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní německé společnosti
  • 30 dní placeného volna
  • Práci na německou pracovní smlouvu
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Mobil
  • Noťas

Místo výkonu práce: Německo

Mzda: 110 000 - 130 000 Kč / měsíc

Region: Německo

Obor: IT - správa systémů a služby, Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Automobilový průmysl