Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik, sl. auto, nábor. přís. 80 000 Kč #WXU3j

referenční číslo: 65e9c2d8d2e3b0da9f00b816 | aktuálnost: 06.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Do jedné z nejsilnějších firem ve svém oboru hledáme uchazeče se zájmem o elektromechaniku na pozici servisního technika elektrických a mechanických zařízení. V nabídce je celá řada lákavých benefitů, např. auto i k souk. účelům, náborový příspěvek až 80 000 Kč a další. Jedná se o zajímavou a velmi rozmanitou práci, můžete si ji organizovat dle svého uvážení.
Náplň práce:
- servisní činnost ve svěřeném regionu v jasně určené části Prahy, bez nutnosti přenocování, každý den se tedy vracíte domů (část Prahy, kterou budete servisovat zůstane Vaše po celou dobu a je i pravděpodobné, že bude blízko Vašeho bydliště)
- identifikace, diagnostika a odstraňování poruch
- kontrolní činnost jako prevence proti poruchám
- vedení technické a provozní dokumentace

Požadujeme

- vzdělání, popř. praxe v oboru elektro
- vyhlášku 50/78 Sb. (§6), dnes NV 194/2022 Sb.
- řidičský průkaz sk B
- manuální zručnost a fyzickou zdatnost

Nabízíme

- velmi motivující mzdu v závislosti na kvalitě práce - mzda se skládá z fixní složky (38 až 40 tisíc dle zkušeností), dále osobního ohodnocení a výkonnostní složky a prémií. Šikovní a pracovití mechanici si u nás vydělávají přes 58 tisíc měsíčně, ti úplně nejšikovnější i 80 tis. Kč.
- služební automobil i pro soukromé účely
- náborový příspěvek 80 000 Kč
- stravenky
- příplatek za dodržování docházky
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní pojištění, Cafeterii, Multisport kartu a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů
- velmi příjemný a přátelský kolektiv
- propracovaný systém prémií a odměn
- jistotu stálého příjmu
- odborné kurzy a vzdělávaní v oboru
- možnost prohlubování dovedností a zkušeností
- smlouva na dobu neurčitou
- zázemí stabilní společnosti

Mzda: 38 000 - 58 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Energetika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity