Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik / servisní technička vodohospodářských zařízení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29213480786 | aktuálnost: 30.04.2024

VODA CZ SERVICE s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou (s následující smlouvou přechod na dobu neurčitou), jednosměnný provoz.

Náplň práce: kompletní servis technologických celků na čistírnách odpadních vod, čerpacích stanicích a úpravnách vod; komunikace se zákazníkem a navrhování příp. doporučení ke zlepšení; vyhotovovat servisní listy, fotodokumentaci a jejich archivace; předávat informace vedoucímu servisu; vedení provozního deníku; odpovědnost za bezpečnost práce a pořádek na pracovišti.

Požadavky: SOU technického zaměření, ochota učit se novým věcem, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B, výhodou svářečský průkaz MIG-MAG, TIG a NV 194/2022 Sb.

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem, prémie za dobré výsledky hospodaření společnosti, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na dovolenou, sick days, po zapracování služební automobil i k soukromým účelům.

Kontakt - paní Schröfelová Miroslava, tel.: 603 554 888, e-mail: schrofelova@vodacz.com (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné vyučení v technickém oboru, manuální zručnostPHP_EOL

Mzda: 40 000 - 48 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 45, Hořenice,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity