Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik s vlastním autem a pohodlnou židlí v kanceláři

referenční číslo: 50119 | aktuálnost: 17.12.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme parťáka do týmu kluků popelářských, který se bude starat o to, aby naše auta bez problémů jezdila. A když se něco pokazí, zajistí co nejrychlejší opravu. Pokud se tedy trochu vyznáš ve velkých autech a nebojíš se sednout za volant, dej nám o sobě vědět.
* Terénní práce - aktivní řešení problémů spojených s provozem vozidel na výjezdech * Opravy vozidel - zajištění údržby a opravy podvozků a nástaveb vozového parku ve specializovaných servisech * Cenové vyjednávání - vyhledávání nejlepších nabídek na náhradní díly a jednání se servisy * Správa technických kontrol - zabezpečení emisí, STK a pravidelných servisních prohlídek vozidel * Čerpání nákladů - sledování a optimalizace nákladů na jednotlivá vozidla * Vedení týmu - zodpovědnost za svěřený úsek, nasazení kapacit atd.

Požadujeme

  • zkušenost s nákladními vozidly např. z pozice mechanika, servisního technika apod.
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • organizační a vyjednávací schopnosti
  • smysl pro pořádek
  • řidičský průkaz B i C (profesák vítán)
  • znalost práce s MS Office, zejména Excel
  • šikovné ruce a technické myšlení

Nabízíme

* flexibilní pracovní dobu * auto i k soukromým účelům * 25 dní dovolené a 2 dny zdravotního volna * příspěvek na stravování * odměny a prémie * 13. plat * příspěvek na penzijní a životní pojištění * dlouhodobou a stabilní práci
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl