Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik pro zkušební zařízení

referenční číslo: 45480 | aktuálnost: 05.09.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro dodavatele zkušebních zařízení pro různé druhy testování hledám nového kolegu do týmu servisních techniků - pokud máte elektrotechnické vzdělání, řidičský průkaz, šikovné ruce a zároveň hledáte novou pracovní výzvu, zašlete mi Váš životopis, ráda s Vámi proberu detaily. Na pozici uvítáme jak zkušeného servisního technika, tak i juniorního uchazeče, který by rád získal praxi v tomto oboru - vše vysvětlíme a důkladně Vás zaškolíme! Náplň práce: instalace zařízení u zákazníka provádění pravidelných servisních úkonů diagnostika závad a jejich náprava objednávání náhradních dílů komunikace se zástupci zákazníka

Požadujeme

SŠ/SOU vzdělání elektrotechnického směru vyhláška NV 194/2022 (dříve 50, par. 5 nebo 6) praxe na obdobné pozici či ochota se vzdělávat aktivní řidič sk. B AJ mírně pokročilá samostatný a zodpovědný přístup ochota cestovat v regionu HK, Pce, Kolínsko, Nymbrusko, Jičínsko

Nabízíme

platové ohodnocení dle zkušeností (praxe s chladící technikou je velkou výhodou) kvartální odměny 13. plat 25 dnů dovolené stravenkový paušál příspěvek na výuku AJ služební automobil Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba