Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik pro oblast PO (35-40.000 KČ)

referenční číslo: 56191 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se servisem elektronickým zařízením? Chcete být pánem svého času a organizovat si výjezdy? Neváhejte a pošlete mi svůj životopis. Čeká na Vás pozice:

SERVISNÍ TECHNIK PRO OBLAST PO (35-40.000 KČ)

Náplň práce

  • zajištění technického servisu
  • kontrola a zabezpečení servisní činnosti
  • diagnostika poruchy
  • udržování přehledu o stavu náhradních dílů
  • instalace nových zařízení

Požadujeme

  • min. SOU technického směru
  • platnou vyhlášku NV č. 194/2022 Sb §6
  • ŘP sk. B
  • flexibilitu a samostatnost
  • ochotu každodenně cestovat po ČR

Nabízíme

  • 5 dní dovolené navíc
  • odměny a benefity
  • návštěva nevšedních zařízení
  • možnost si samostatně zorganizovat pracovní den
  • mobilní telefon a notebook
  • příspěvky na stravné, penzijní/životní pojištění
  • přátelské prostředí
  • Místo výkonu práce: Choceň

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl