Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik (od 35.000 Kč + bonusy)

referenční číslo: 54415 | aktuálnost: 17.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte elektro vzdělání a hledáte práci, která není stereotypní a občas se podíváte i někam do světa? Jste časově flexibilní a nevadí Vám jezdit na výjezdy?

Pošlete mi Váš životopis!

Pro významného klienta na Blanensku hledáme vhodnou posilu pro doplnění týmu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK (od 35.000 Kč + BONUSY)

Náplň práce

  • Opravy a údržby zařízení
  • Instalace systémů u klientů
  • Vedení technické a servisní dokumentace
  • Školení zákazníků

Požadujeme

  • Vzdělání elektrotechnického oboru
  • NV č. 194/2022 Sb. §6 a vyšší
  • Perfektní orientaci v technické dokumentaci
  • Anglický jazyk - úroveň B2
  • ŘP sk.B - aktivní řidič
  • Ochotu cestovat - tuzemsko i zahraničí

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Blanensko + výjezdy

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl