Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik (od 35.000 + bonusy)

referenční číslo: 48766 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte elektrotechnické vzdělání a baví vás mechanika? Jste aktivním řidičem a hledáte práci v terénu? Chcete se stát součástí týmu mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a získejte pracovní místo SERVISNÍ TECHNIK (OD 35.000 + BONUSY)

Náplň práce

  • Servisní činnost v Olomouci a jeho blízkém okolí
  • Zajišťování pravidelnou kontrolu a případné opravy zařízení
  • Komunikace se zákazníky
  • Držení pravidelných pohotovostí

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru Elektro (maturitní zkouška)
  • Praxi v servisu elektro a mechanického zaměření
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., paragraf 6 (NV 194/2022 Sb.)
  • ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou
  • Komunikativní a příjemné vystupování
  • Ochotu držet pohotovost cca 1x za měsíc

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti s dlouholetou historií
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Auto k osobním úžívání
  • Bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Lokalita: Olomoucko

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl