Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik na roboty (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 57424 | aktuálnost: 13.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte nové pracovní uplatnění? Orientujete se v elektro oboru a máte už nějakou předešlou praxi? Jste aktivním řídičem? Tak to hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici:
SERVISNÍ TECHNIK NA ROBOTY (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Servisování průmyslových robotů
  • Cestování k zákazníkům
  • Tvorba servisních zpráv a protokolů
  • Účast na veletrzích, konferencích apod.
  • Podpora napříč celou společností - logistika, apod.

Požadujeme

  • SŠ technické směru ideálně elektro
  • Praxi na obdobné pozici velkou výhodou
  • Výhodou je znalost automatizace
  • Znalosti elektrotechniky a programování
  • Znalost angličtiny na úrovni pokročilého začátečníka
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního růstu
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl