Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisní technik Kladensko - Slánsko

referenční číslo: 53781 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, strojírenskou výrobní společnost, hledáme servisní techniky pro Kladensko - Slánsko. Služební automobil, výjezd do zaměstnání přímo z bydliště a stabilita práce je zde samozřejmostí.
pravidelné inspekce, údržba a opravy zdvihacích zařízení u zákazníků společnosti montáž a modernizace diagnostika závady v elektro-systému stažení dat z řídící jednotky výměna vadných dílů elektro (například stykače, řídící deska, enkodér, motor) výměna opotřebitelných dílů na jeřábu (lano, řetěz, motory, převodovky atd.)

Požadujeme

vyhláška 50/78 Sb. min §6 (elektrikář, elektromechanik) řidičský průkaz sk. B zdravotní způsobilost pro práci ve výškách zkušenosti z oboru velkou výhodou

Nabízíme

mzda 40 000 - 55 000 Kč 5 týdnů dovolené vybavené auto, notebook, telefon iPhone (nástroj pro digitální reportování) výjezdy k zákazníkům z místa bydliště příspěvek na stravování a penzijní připojištění pravidelná školení možnost posunu na pozice školitel, specialista, revizní technik
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika